Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
MALL PROMO SP. Z O. O.

Help Desk Manager

MALL PROMO SP. Z O. O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna 11 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie klientów galerii handlowych w obsłudze aplikacji pro sale

  • rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych

  • analiza działań klientów w aplikacji pro sale i weryfikacja poprawności rejestracji

  • prowadzenie ewidencji incydentów w bazie Help Desk i aktualizacja ich statusu

  • współpraca z project managerami i programistami

  • dbałość o wysoki poziom komunikacji i obsługi klientów w zakresie świadczonych usług

  • samodzielny i aktywny rozwój wiedzy i umiejętności

  • wsparcie w aktualizacji bazy wiedzy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub Call Center

  • dyspozycyjność w zakresie pracy poza standardowymi godzinami pracy (extra płatne)

  • podstawowa znajomość pracy z pakietem biurowym MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność i chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę na pełen etat

  • płatne godziny nadliczbowe

  • potencjalnie bardzo szybką ścieżkę awansu

  • atmosferę małej firmy

  • realny wpływ na końcowy produkt

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

W Mall Promo rozwijamy ambitny projekt aplikacji Web służącej do zarządzania i realizacji akcji promocyjnych w centrach handlowych.

Jesteśmy Startup-em. Szukamy zatem osób, które wraz z nami będą budowały nasze produkty praktycznie od zera. Oczekujemy kreatywności, chęci rozwoju, poszukiwania nowych rozwiązań, aktywności, ale też odpowiedzialności i sumienności. W zamian za to proponujemy potencjalnie bardzo szybką ścieżkę awansu, realny wpływ na końcowy produkt, atmosferę małej firmy, która wie co chce osiągnąć i elastyczne podejście do godzin i trybu pracy.

Przewiń do profilu firmy