Oferta pracy

Help Desk Specialist with German and English

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, organizacji dostarczającej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sieci handlowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Help Desk Specialist z językiem niemieckim i angielskim.

Jeśli w biegłym stopniu posługujesz się językiem niemieckim, a obsługa i wsparcie klienta to obszar, w którym się spełniasz, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nie czekaj – aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań telefonicznych/mailowych od klientów

  • odpowiedzialność za pierwszą linię wsparcia w obszarze diagnozowania, rozwiązywania i śledzenia zapytań klientów

  • współpraca z drugą linią wsparcia w celu rozwiązywania bardziej złożonych problemów technicznych zgłaszanych przez klientów

  • przestrzeganie procedur

  • raportowanie wyników podjętych działań

Wymagania pracodawcy

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doskonałe umiejętności komunikacyjnych

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu obsługi klienta

Pracodawca oferuje

  • pracę w modelu zdalnym (100% home office)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia wprowadzające

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym charakterze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy