Oferta pracy

Help Desk

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do zespołu IT w Randstad w Warszawie!

Help DeskNumer ref.: /26/02/2021/KZ/63142

zadania

  • zdalne oraz lokalne wsparcie informatyczne pracowników firmy w codziennych problemach (pierwsza linia wsparcia),
  • wsparcie w zakresie systemu informatycznego funkcjonującego w firmie (instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów),
  • branie czynnego udziału we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych,
  • opieka nad urządzeniami klasy PC/laptop/tablet/aparat telefoniczny oraz urządzeniami peryferyjnymi,
  • inwentaryzacja sprzętu.

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/10 w konfiguracji domenowej,
  • bardzo dobra znajomość systemów Android, iOS,
  • podstawowa znajomość systemów MS Windows Server oraz usług katalogowych,
  • doświadczenie w pracy jako pomoc techniczna dla użytkowników przez telefon - mile widziane,
  • doświadczenie w dziale helpdesk - mile widziane,
  • doświadczenie w konfigurowaniu urządzeń peryferyjnych w środowisku sieciowym,
  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych w zakresie LAN, WAN, Wi-Fi,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki,
  • dobrze rozwinięta komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole.

oferujemy

  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego),
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne