Oferta pracy

Help Desk

APN Promise S.A.O firmie

  • Domaniewska 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

APN Promise S.A.

Domaniewska 44A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft Office 7

  • Microsoft Office 10

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja i wstępna weryfikacja problemów zgłaszanych przez użytkowników

  • Wsparcie użytkowników w zakresie problemów ze sprzętem IT oraz oprogramowaniem

  • Rozwiązywanie zgłoszeń problemów związanych z działaniem oprogramowania i/lub sprzętu informatycznego (zdalnie)

  • Praca w trybie ciągłym 24/7/365 – indywidualnie ustalany grafik

  • Dziesięcioosobowy zespół

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, (Techniczne – informatyk)

  • Posiadanie ogólnej wiedzy informatycznej

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (od 2012)

  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Windows 7 oraz Microsoft Windows 10

  • Podstawowej znajomości Active Directory

  • Znajomości systemu iOS oraz Android

  • Znajomości języka angielskiego B1/B2

  • Kreatywności

  • Komunikatywności

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Długofalową współpracę

  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę

  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji - szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne