Helpdesk ds. Usterek Technicznych Budynków (z językiem rosyjskim i angielskim!)

Sodexo PolskaO firmie

  • Jutrzenki 137, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Sodexo Polska

Jutrzenki 137

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie mailowych i telefonicznych zgłoszeń od klienta (w języku angielskim i rosyjskim),

  • Obsługa infolinii,

  • Organizacja realizacji naprawy usterki,

  • Przygotowywanie raportów (Excel),

  • Obsługa systemu CMMS

Nasze wymagania

  • Znajomości języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie C1! - warunek konieczny,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie MS Excel),

  • Umiejętności skutecznej komunikacji,

  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,

  • Dokładności oraz dobrej organizacji pracy,

  • Wykształcenie techniczne/ praca w Call Center będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat na umowę o pracę, pon-pt. w godz. 6:00-14:00 i 10:00-18:00, 18:00-6:00 (możliwa praca w godzinach nocnych!)

  • Realne możliwości awansu w strukturach firmy- team leader zespołu!

  • Fantastyczną atmosferę nastawioną na wzajemne wspieranie i dzielenie się wiedzą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • usługi concierge

  • Dofinansowanie do posiłków w restauracji firmowej