Helpdesk - Incident Specialist / Specjalista ds. Kontroli Procesu

Smart-HR

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Helpdesk/Incident Specialist

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Excel

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem - tworzenie procesu, zapewnienie prawidłowego przebiegu oraz wytwarzania odpowiednich wejść/wyjść, zwiększanie świadomości na temat procesu w zespole,

  • Zarządzanie zespołem procesowym - zarządzanie wydajnością, zarządzanie talentami, zarządzanie czasem pracy, odpowiedzialność za terminową realizację szkoleń, odpowiedzialność za prawidłowy i terminowy obieg dokumentów pracowniczych oraz przetwarzanie danych osobowych,

  • Automatyzację procesów i ciągłe doskonalenie ich,

  • Tworzenie, monitorowanie oraz realizację KPI

  • Inne zadania związane z zarządzaniem usługami IT.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia zawodowego związanego z zarządzaniem procesem (przynajmniej na poziomie Kontrolera Procesu),

  • Szeroka znajomość struktury zarządzania usługami ITIL,

  • Znajomości infrastruktury IT,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych – zarówno werbalnych jak i pisemnych,

  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności MS Excel,

  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz rozwiniętych umiejętności analitycznych,

Mile widziane

  • Certyfikat ITIL,

  • Doświadczenie w pracy w centrum usług wspólnych.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,

  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy