Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Helpdesk IT Specialist - Pomoc techniczna

ex7 Sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 87

Skawina

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

EX7 software solutions - oferuje pracę na stanowisku pomoc techniczna / helpdesk IT przy nowo powstających, innowacyjnych projektach informatycznych.

Twój zakres obowiązków

  • I linia wsparcia użytkowników - telefoniczne i zdalne rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem

  • Weryfikacja i przekazywanie zarejestrowanych zgłoszeń do II linii wsparcia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w trakcie studiów

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych ukierunkowanych na obsługę klienta

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Znajomość SQL lub chęć jego nauczenia się

  • Jakiekolwiek doświadczenie w programowaniu

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na pełny etat, umowa zlecenie lub B2B

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta MultiSport Plus

  • Zajęcia z języka angielskiego

  • Szkolenia

  • Wyjścia integracyjne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Ciągłość i stabilność zatrudnienia

  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • system motywacyjny

  • szkolenia

  • ciągłość i stabilność zatrudnienia

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa ogólna

EX7 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą wyłącznie na polskim kapitale, specjalizującą się w rozwiązaniach IT dla logistyki, dystrybucji,

e-commerce. Podstawę firmy tworzy młody dynamiczny zespół, pełen pomysłów i pozytywnej energii.

Preferujemy doświadczenie i pasję nad wykształcenie i "papierki". Lubimy nowe technologie i wyzwania. Tego samego oczekujemy od kandydata.

Przewiń do profilu firmy