Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Helpdesk

Politechnika Poznańska

  • Piotrowo 3, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Piotrowo 3

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Linux

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie wsparcia technicznego IT dla Uczelni (komputery, serwery, drukarki, systemy operacyjne, sieć, itp.),

  • rozwój systemów informatycznych oraz ich bieżące utrzymanie,

  • realizacja zgłoszeń użytkowników oraz usuwanie usterek,

  • kontakt mailowy, telefoniczny, osobisty z użytkownikami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji systemów Windows 8.1/10,11,

  • bardzo dobra znajomość budowy komputera,

  • bardzo dobra znajomość popularnych aplikacji biurowych, narzędziowych,

  • samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów i realizacji przydzielonych zadań,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • chęć do samodzielnego uczenia się – doskonalenia i rozwoju,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych (Windows, Linux),

  • znajomość zasady działania Active Directory.

To oferujemy

  • pracę w gronie doświadczonych specjalistów, w otwartym i kreatywnym zespole,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę na prestiżowej Uczelni,

  • dostęp do urozmaiconej i dużej infrastruktury informatycznej.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających wymagania prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji poprzez przycisk Aplikuj.

Jeżeli masz żyłkę do informatyki, jesteś komunikatywny i lubisz zdobywać nową wiedzę - dołącz do nas!

Politechnika Poznańska poszukuje młodszego specjalisty IT

Przewiń do profilu firmy