Oferta pracy

HelpDesk Specialist

Medicover

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego

  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii

  • Zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych

  • Wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat systemu, instalację oraz konfigurację systemu

  • Utrzymanie ciągłości działania sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenie w pracy na HelpDesku, lub podobnym stanowisku technicznym

  • Pakiety biurowe, systemy operacyjne Windows czy też sieci komputerowe, to tematy, które nie są Ci obce

  • Jesteś osobą samodzielną, komunikatywną i chętną do nauki nowych rzeczy

  • Znasz angielski na poziomie ok. B2

  • Stawiasz na współpracę, ale jednocześnie umiesz w efektywny sposób zarządzać swoją pracą własną

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników