Helpdesk Specialist with German

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa spoza Europy, rozszerzająca swoj zespół wsparcia z językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • zdalne wsparcie klientów w kwestiach rozwiązywania problemów technicznych takich jak min: reset hasła, pomoc w zainstalowaniu programu, dodanie drukarki, etc.

  • analiza i rozwiązywanie najczęstszych zapytań z wykorzystaniem zapytań krok po kroku

  • współpraca z zespołem specjalistów IT do rozwiązywania bardziej złożonych problemów

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2)

  • doświadczenie we wsparciu klienta : helpdesk/servicedesk min rok

  • dobra znajomość MS Office

  • proklienckie nastawienie, zainteresowanie technologią

Pracodawca oferuje

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : jesteśmy otwarci na oczekiwania finansowe kandydatów

  • pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multisport, mybenefit, etc)

  • dodatkowy pakiet szkoleń: Linkedin Learning

  • wsparcie doświadczonej osoby, program szkoleniowo wdrażający

  • praca w systemie hybrydowym: 3 dni komfortowe biuro, 2 dni dom

  • realne możliwości rozwoju i mocny punkt w CV

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne