Oferta pracy

Helpdesk

Dekra w Polsce

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Konstruktorska 12a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL4

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca w Pierwszej linii kontaktu z IT/Service Desku Grupy DEKRA prowadzonym w ITIL4

  • przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń w ramach pierwszej linii wsparcia

  • współpraca w ramach zespołu przy konfiguracja i instalacja sprzętu informatycznego oraz oprogramowania

  • współpraca z II linią wsparcia (administratorami, ekspertami), eskalowanie zgłoszeń

  • wsparcie informatyczne dla użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne

  • chęć do pracy w Pierwszej linii kontaktu z IT/Service Desku Grupy DEKRA prowadzonym w ITIL4, łatwość w komunikacji

  • smykałka techniczna, szukanie rozwiązanie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy telefonicznej oraz komunikacji mailowej (poziom B2)

Mile widziane

  • podstawowa wiedza programowania w PHP będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4 w Zespole Helpdesk, 8 w całym zespole IT

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • pracę w standardowych godzinach biznesowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy