Oferta pracy

Helpdesk z językiem niemieckim - praca zdalna

Abalone Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne i związane z nowymi technologiami. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Jako Abalone Poland – Agencja Pracy Tymczasowej o nr certyfikatu 24376 zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego klienta:
Poszukujemy kandydatów do zespołu obsługi klienta.
Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
 Praca jest w 100% zdalna.
Wdrożenie odbywa się w Stuttgarcie w Niemczech.

Zadania:

  • Przyjazna, pełna pasji i zorientowana na rozwiązania komunikacja z klientami
  • Współpraca z zespołem obsługi klienta w atmosferze wzajemnego wsparcia i kreatywności
  • Rozwój marki na podstawie codziennych informacji zwrotnych od użytkowników portalu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta online i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Rozwiązywanie problemów i chęć podejmowania niezależnych decyzji
  • Sumienna i precyzyjna praca
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego będzie plusem
  • Zdolność promowania ukochanej mody, jako integralnej części codziennego życia!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce w ramach pracy 100% zdalnej
  • Umowę o pracę tymczasową w ramach pełnego etatu
  • Pracę w europejskim teamie
  • Okazję do wykorzystania w praktyce twoich umiejętności językowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy