Oferta pracy

High Voltage Supply Manager

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Analiza trendów i cen rynkowych kosztów energii i paliw.

  • Negocjacje cenowe oraz kontakt z dostawcami energii elektrycznej.

  • Tworzenie Capex i udział w realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze energetyki.

  • Podejmowanie działań zmierzających do utrzymania i poprawy procesów energetycznych.

  • Wprowadzanie planu zarządzania energią i inicjatyw dotyczących oszczędności energii.

  • Kontrola nad racjonalnym wykorzystaniem zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie.

  • Współpraca ze specjalistami ds. Inwestycji w zakresie przygotowywania projektów energetycznych (wycena projektów rozdzielnic wysokiego napięcia).

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie opracowania rozwiązania technicznego rozdziału energii.

  • Praca przy budowach Stacji i Linii Elektroenergetycznych Wysokich Napięć.

  • Nadzorowanie w zakresie terminowości i jakości wykonywania prac usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną.

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności i wprowadzania rozwiązań zamiennych, bieżące utrzymywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej budowy.

  • Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, raportów, dokumentacji po montażowej i innych dokumentów niezbędnych w toku realizacji robót budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym.

  • Wiedza specjalistyczna dotycząca: znajomości sektora energetycznego, w zakresie dystrybucji energii, podstawowych przedmiotów materialnych stosowanych do budowy sieci dystrybucyjnej, prowadzenia inwestycji i wykonywania robót budowlanych.

  • Znajomość branży elektrotechnicznej.

  • Mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy przy budowie obiektów infrastruktury elektroenergetycznej/przesyłowej lub obiektach przemysłowych.

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy.

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAD.

  • Znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z nagrodą za wyniki.

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej.

  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków.

  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, oferując najnowsze osiągnięcia w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy