Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Higienistka - Asystentka

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGNIESZKA KULIK-SZEWCZYK INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

    Miejsce pracy: Poznań

    Klinika stomatologiczna Exclusive Dental Studio zatrudni higienistki - asystentki stomatologiczne. Chętne osoby, po ukończonej szkole lub uczące się w szkole higienistek i asystentek zachęcamy do składania CV wraz z listem motywacyjnym.

    Mile widziane:

    • Ukończona szkoła higienistki/asystentki stomatologicznej.
    • Umiejętność pracy na 4 ręce.
    • Doświadczenie w pracy.
    • Wysoka kultura osobista i poczucie estetyki
    • Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • czynna asysta przy zabiegach
    • przygotowanie gabinetu i stanowiska do pracy
    • sterylizacja

    Oferujemy:

    • szkoleń z zakresu stomatologi
    • pracę z najnowszymi technologiami przy użyciu najnowocześniejszych sprzetów
    • miłą atmosferę, zgrany i wspierający zespół
    • ciagły rozwój zawodowy i osobisty