Logo Pracuj.pl

Historyk sztuki - Ekspert ds. artystycznych

Arbiter MarchandO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z artystami, koordynacja działań merytorycznych w ramach projektu oraz wsparcie merytoryczne w pisaniu i redagowaniu tekstów eksperckich. Damy Ci możliwość pracy stałej lub współpracy, w zależności od Twoich preferencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z dziedzin humanistycznych, preferowane kierunki: historia sztuki, kulturoznawstwo
  • dobre zarządzanie czasem, umiejętność koordynacji realizacji różnych zadań wykonywanych w tym samym czasie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży muzealniczej, historycznej, wystawienniczej lub artystycznej
  • wrażliwość artystyczna i zainteresowanie w zakresie kultury i sztuki
  • wiedza merytoryczna i żywe zainteresowanie sztuką
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Arbiter Marchand tworzy nowy projekt na rynku sztuki.

Zobacz więcej: www.marchand.arbitersa.pl

„Nie zrozumiecie sztuki, póki nie zrozumiecie, że w sztuce 1+1 może dać każdą liczbę z wyjątkiem 2”

Pablo Picasso

Historyk sztuki - Ekspert ds. artystycznych, warmińsko-mazurskie