Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Homeroom teacher (native English speaker)

World School Sp. z o.o.

5 5006 500 brutto / mies.

Obornicka 124A

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • co-teaching English to 2-6 year-olds (with support of the Polish-speaker)

  • preparation of work plans and lesson plans

  • active involvement in school's social life - by means of e.g. occasional special events or school "open days"

  • continuous professional development and quality control of own practice

  • meeting and systematic reporting to parents

Nasze wymagania

  • university degree, BA diploma in any area of education preferably teaching

  • high interpersonal skills

  • at least a year of teaching (or TA) experience

  • enthusiastic attitude, creativity, passion for creative teaching and sharing your knowledge

  • previous teaching or childcare experience would be great advantage

  • a CELTA certificate, TEFL/TESOL are not mandatory but welcome

  • ability to work in Suchy Las on permanent contract starting from August 2021

To oferujemy

  • a stable long-term full-time teaching contract/ B2B contract (per minimum 1 year)

  • attractive salary and bonuses

  • a friendly, international atmosphere

  • all necessary materials

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

WORLD PRIMARY SCHOOL I MAGIC WORLD PRESCHOOL to nowoczesna, dwujęzyczna prywatna szkoła podstawowa i przedszkole. Chcemy odpowiadać na potrzeby edukacyjne XXI wieku, kształcić obywateli świata znających języki obce. Naszymi językami wykładowymi są język polski i angielski - uczymy przedmiotów w języku angielskim. Tworzymy środowisko międzynarodowe, zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów, jesteśmy szkołą otwartą kulturowo. Tworzymy sympatyczny, miły i profesjonalny zespół specjalistów, pedagogów. Pragniemy świadczyć edukację na najwyższym możliwym poziomie, wspierać pasje uczniów i rozwijać ich talenty. Wspieramy naszą kadrę, oferujemy międzynarodowe szkolenia, ciekawą pracę w międzynarodowym systemie, wparcie merytoryczne, wspieranie różnych inicjatyw, możliwość samorealizacji, atrakcyjne wynagrodzenie.

Poszukujemy kreatywnych i dynamicznych pracowników z doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy mogą wnieść do naszego zespołu nowe umiejętności i innowacyjne rozwiązania.

Jako pracownicy wspólnie tworzymy miejsce pracy, dlatego jeśli uwielbiasz pracę z dziećmi, chcesz pracować w międzynarodowym (dwujęzycznym) środowisku, lubisz nowe wyzwania i to zapraszamy do złożenia aplikacji.

Dowiedz się o nas więcej na naszej stronie: https://world-school.pl/

Przewiń do profilu firmy