Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hospitality Coordinator

HB Reavis Poland Sp. z o.o.

  • Postępu 14, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz pracować dla zespołu zarządzającego prestiżowymi kompleksami biurowymi Varso oraz Forest w Warszawie, zapewniając pracownikom firm w budynkach, ich gościom i członkom lokalnych społeczności odpowiedni poziom doświadczeń związanych z korzystaniem z obiektów,

  • będziesz koordynować pracę recepcji budynkowych i ich pracowników - zależy nam na uśmiechu, profesjonalnym pierwszym wrażeniu i najwyższym poziomie obsługi,

  • będziesz rozwijać, we współpracy z innymi członkami zespołu, wprowadzanie nowych usług concierge – chcemy wspierać osoby pracujące w naszych budynkach na różne możliwe sposoby,

  • uwzględnia to szukanie partnerów biznesowych świadczących usługi, negocjowanie, zawieranie umów,

  • rola obejmuje też wsparcie organizacji wydarzeń i atrakcji dla osób korzystających z obiektów w zakresie powierzchni, powitania i komunikacji z uczestnikami, etc.

Nasze wymagania

  • profesjonalizm i doświadczenie w obszarze hospitality oraz obsłudze klienta – liczymy na Twoje doświadczenia, pomysły i odpowiednie podejście do ludzi,

  • doświadczenia w dostarczaniu usług takich jak concierge, sieć kontaktów lub umiejętność zbudowania bazy kontaktów dla partnerów biznesowych byłaby dodatkowym atutem,

  • praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzania pracą niewielkiego zespołu, wprowadzania do pracy nowych osób – chcemy budować stabilny i profesjonalny zespół recepcyjny,

  • niezbędne będą umiejętności organizacji pracy, rozwiązywania problemów, współpracy w zespole,

  • gotowość do wsparcia organizacji eventów w obiektach, czasem pracy w niestandardowych godzinach – oczywiście z możliwością odpoczynku innego dnia,

  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę z klientami i gośćmi budynku,

  • pozytywne podejście, energia i pasja do pracy!

To oferujemy

  • rolę pełną wyzwań, uwzględniającą różnorodne zadania i dającą duże pole do realizowania własnych inicjatyw – liczymy na Twoją specjalistyczną wiedzę!

  • pracę w niezwykle ciekawej branży nieruchomości komercyjnych, dla największych i najbardziej prestiżowych budynków biurowych w Warszawie,

  • współpracę i wsparcie w ramach zespołu, którego celem jest współpraca z klientami i zapewnienie jak najlepszego poziomu usług,

  • atmosferę, w której słuchamy pomysłów, udzielamy sobie informacji zwrotnej, razem szukamy rozwiązań i gramy do jednej bramki,

  • umowę o pracę, możliwość korzystania z opieki medycznej, kafeterii benefitów, platformy wellbeingowej,

  • miejsce pracy, w którym po prostu chce się zostać na stałe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • niepowtarzalna atmosfera pracy

  • fajne biuro

  • dostęp do platformy rozwoju osobistego - mindgram.com