Oferta pracy

Hostel Manager

SH&H Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Pomorska 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

SH&H Sp. z o.o. Sp.k.

Pomorska 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem (recepcja, personel sprzątający, konserwator),

  • współpraca z centralą firmy (właścicielami, działem HR, finansów, sprzedaży i marketingu, księgowością, administracją, rezerwacjami grupowymi) oraz z innymi obiektami należącymi do sieci,

  • przygotowywanie analiz, raportów dotyczących działalności obiektu,

  • rekrutacje, rozliczanie pracowników oraz opieka nad odpowiednimi szkoleniami,

  • współtworzenie strategii sprzedażowej, marketingowej, promocyjnej; reagowanie na trendy na rynku,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz załogą obiektu,

  • kontrola finansowa obiektu, bieżący kontakt z księgowością w kwestiach rozliczeniowych/ zgodności finansowej i przychodowej,

  • monitorowanie stanu technicznego budynku i dbanie o jego wizerunek – kontrola remontów, zakupy,

  • bardzo mile widziane własne inicjatywy, pomysły😊

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu obiektem noclegowym (minimum 2 lata) i prowadzeniu zespołu,

  • znajomość branży hotelarskiej, popularnych stron noclegowych, a przede wszystkim zainteresowanie tą dziedziną,

  • dostępność do pracy w wymiarze pełnego etatu,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne, zarządzania zespołem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

To oferujemy

  • stała praca w firmie, która od 20 lat jest obecna na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o najwygodniejszą formę współpracy dla Ciebie (umowa o pracę, zlecenie, B2B),

  • stała podstawa wraz z premiami od wyników,

  • ciekawa, pełna wyzwań praca w obiekcie cieszącym się zainteresowaniem i uznaniem gości,

  • wsparcie pozostałych managerów oraz centrali firmy,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • zniżki do pozostałych obiektów firmy,

  • imprezy pracownicze/teambuildingowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Smart Hotels & Hostels

Jesteśmy polską siecią obiektów noclegowych, działającą na rynku już od 20 lat.

Nasze obiekty funkcjonują w kilku miastach w Polsce oraz za granicą, otwieramy także hostele sezonowe w atrakcyjnych europejskich lokalizacjach. Rozwijaj się wspólnie z nami, pokaż, że polskie hotelarstwo ma jeszcze dużo do zaoferowania. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, wsparcie naszej centrali oraz ciekawą, dynamiczną pracę pełną wyzwań.

Poszukiwany manager miałby zarządzać naszym hostelem Premium – jednym z największych obiektów tego typu w centrum Krakowa (200 miejsc noclegowych, 86 pokoi), który bardziej przypomina 2/3-gwiazdkowy hotel, niż hostel. Wszystkie pokoje są z łazienkami, po lub w trakcie remontu.

Myślisz, ze ta oferta jest dla Ciebie? Jeśli tak to zachęcamy do aplikowania!