Logo Pracuj.pl

Hostessa/Host

OEX Cursor S.A.O firmie

24,00–50,00
brutto / godz.
  • Dźwirzyno (pow. kołobrzeski)
    Dźwirzyno (pow. kołobrzeski), zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktu w wyznaczonych punktach
  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność minimum 3-4 dni (w tym weekendy)
  • przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży
  • status studenta

To oferujemy

  • stawka godzinowa 24-50 zł brutto
  • dodatek za pracę w weekendy 5 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach późnowieczornych 5 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo miła atmosfera pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • stała opieka koordynatora projektu
  • możliwość awansu
  • karta Multisport
  • przejrzysty proces rekrutacyjny

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Hostessa/Host, Dźwirzyno (pow. kołobrzeski)