Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: Essels International Sp.z o.o. a także Bajkowechoinki.pl Małgorzata Grenz ] z siedzibą w: Warszawie,(Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Hostessa

ESSELS INTERNATIONAL sp. z o.o.

30,0040,00 brutto / godz.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozmowa z klientami ( zapraszanie klientów wewnątrz galerii handlowych do odwiedzenia stoiska z pięknymi choinkami na placu przy galerii handlowych ).

Nasze wymagania

  • Schludny wygląd :) - reprezentacja naszej nowej marki.

  • Dyspozycyjność, elastyczność, komunikatywność, sumienność.

To oferujemy

  • Oferujemy 2 opcje współpracy :

  • opcja 1 - stanowisko hostessa

  • opcja 2 - stanowisko mieszane ( hostessa - sprzedawca lub pomoc sprzedawcy).

  • Pracownice na stanowisku mieszanym otrzymają trochę wyższe wynagrodzenia niż na stanowisku opcji 1. W przypadku opcji 2 mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej lub osoba taka zostanie przeszkolona.

  • To hostessa może zdecydować które stanowisko ją bardziej interesuje.

  • Wszelkie szczegóły ( lokalizacje miejsc, wynagrodzenia itp , godziny pracy itp ) będziemy przekazywać w korespondencji mailowej.

  • W przypadku pracy w dni robocze praca będzie zazwyczaj pomiędzy g.13/14 a g.21 w czasie pracy galerii handlowych.

  • W przypadku stanowiska mieszanego każda hostessa otrzyma od nas odzież termiczną, którą będzie używać w tej części dnia w której będzie na zewnątrz budynku. Dlatego zapewniamy że nie będzie zimno nikomu :).

O nas

Firma zajmuje się kilkoma branżami.

Od 2021 roku buduje sieć sprzedaży żywych choinek przy największych galeriach handlowych i centrach handlowych w Polsce.

Stawiamy na jakość produktów, dobry marketing a także oferujemy dobre wynagrodzenia naszym pracownikom i budujemy współpracę na kolejne lata z pracownikami. Dla nas gdy pracownik jest zadowolony to wiemy, że klient firmy także będzie zadowolony :).

Zapraszamy do współpracy.