Hotel Manager

  • Ustka, pomorskie
  • Kierownik
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Hotel Lubicz Wellness & SPA to luksusowy kompleks położony w samym sercu Ustki.
Na Gości czeka w nim 55 komfortowo urządzonych pokoi, kameralna restauracja, a także nowoczesne Centrum Wellness & SPA z krytym basenem i gabinetami odnowy biologicznej. W hotelu można organizować szkolenia, seminaria, konferencje, spotkania biznesowe, a także uroczystości rodzinne oraz firmowe.

Kameralny klimat i wysoka jakość obsługi Gości to zasługa dobrze zgranego zespołu pracowników. Ludzi młodych, zaangażowanych, tworzących przyjazną i ciepłą atmosferę w Hotelu.

Miejsce pracy: Ustka

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem pracowników;
  • odpowiedzialność za jakość obsługi Gości;
  • pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych;
  • nadzorowanie zamówień i zakupów w Hotelu;
  • kontrolowanie stanu wyposażenia i środków trwałych w Hotelu;
  • nadzór nad organizowanymi w Hotelu imprezami okolicznościowymi;
  • ścisła współpraca z Zarządem.

Oczekujemy od kandydatów:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doskonałej organizacji pracy własnej;
  • umiejętności zarządzania zespołem;
  • dyspozycyjności i samodzielności w działaniu;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • znajomości języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane – doświadczenie w gastronomii.

Dajemy od siebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menadżerskiego;
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności;
  • comiesięczną premię uznaniową;
  • pakiet benefitów dla pracowników;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Hotel Lubicz****
ul. Grunwaldzka 14

76-270 Ustka, Polska