Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Housekeeping Supervisor

Tauria Sp. z o.o.

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o najwyższą jakość wizerunku hotelu

  • zapewnienie czystości w pokojach, łazienkach i piętrach hotelowych

  • delegowanie i nadzorowanie prac pań pokojowych, w tym ustalanie grafików pracy podległych pracowników

  • przeprowadzanie inwentaryzacji, ewidencji stanów magazynowych oraz zamawianie niezbędnych środków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania pokoi

  • prowadzenie ewidencji rzeczy znalezionych pozostawionych przez Gościa i reagowanie zgodnie z procedurami hotelu Marriott

  • wdrażanie i szkolenie nowych pracowników

  • współpraca z pralnią i nadzorowanie rozliczeń

  • współpraca z działami operacyjnymi hotelu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolności przywódcze w tym umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz wyznaczania priorytetów

  • umiejętność motywowania i delegowania oraz egzekwowania powierzonych zadań

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • mile widziana znajomość sytemu rezerwacyjnego OPERA

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

  • odzież służbową oraz bezpłatną pralnię pracowniczą

  • rozwój w ramach struktury firmy

  • możliwość korzystania z przynależnej siłowni znajdującej się na terenie budynku

  • wspólne imprezy integracyjne

  • zniżki na noclegi dla pracowników, ich rodzin oraz przyjaciół w sieci Marriott na całym świecie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

1. POZNAJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚĆI

Jako światowy lider nr 1 w branży hotelarskiej sieć Marriott International obejmuje ponad 7500 nieruchomości hotelowych oraz 30 czołowych marek hotelowych. Działamy w 132 krajach oraz terytoriach i wciąż się rozwijamy. Czekają na Ciebie niezwykłe możliwości! Następny krok w Twojej karierze może prowadzić do wielkiej przygody

2. UZNANIE I NAGRODY

Firma Marriott docenia sukces i zaangażowanie. Honorujemy i zachęcamy do przewodnictwa i poświęcenia pracy. Nagradzamy długoletnią pracę. Uważamy, że ciężka praca warta jest uznania.

3. SZANSE NA ROZWÓJ

Firma Marriott wierzy w rozwój karier. Uważamy, iż doświadczenie wzbogaca ludzi. Umożliwiamy rozwój zawodowy, wspieramy i szkolimy, by ułatwić dotarcie do celu zawodowego.

4. JESTEŚ OSOBĄ KREATYWNĄ?

Oferujemy ścieżki kariery, które mogą Cię zainspirować. Weź pod uwagę stanowisko związane z recepcją, obsługą hotelową, sztuką kulinarną, posadę w restauracji czy karierę w innych zawodach umożliwiających ekspresję artystyczną.

5. WYCIECZKI DLA PRACOWNIKÓW I DODATKI POZAPŁACOWE

Zachęcamy do poznawania świata, dlatego oferujemy znaczne rabaty na zakwaterowanie hotelowe i posiłki w tysiącach naszych obiektów. Wspaniały sposób podróżowania! Troszczymy się o naszych pracowników, dlatego prowadzimy wszechstronny i konkurencyjny program dodatków pozapłacowych