Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Housekeeping Supervisor / Kierownik Zmiany Służby Pięter

Park Inn by Radisson Katowice

  • Bytkowska 1A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Bytkowska 1A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie sprawnego funkcjonowania działu Housekeeping, gdzie wszystkie aspekty podróży i doświadczenia Gości są dostarczane na najwyższym poziomie,

  • Kontrola jakości wykonywanej przez zespół Housekeeping pracy, w obszarze pokoi i innych poddawanych pracom porządkowym obszarów w hotelu, dbanie o realizację procedur i standardów hotelowych,

  • Aktywne działania na rzecz poprawy satysfakcji i komfortu Gości, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,

  • Nadzorowanie zespołu, wspierając kulturę wzrostu, rozwoju i efektywności w dziale.

Nasze wymagania

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,

  • Zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych usług dla Gości z pasją do branży hotelarskiej,

  • Umiejętność inspirowania zespołu do spełniania, a nawet przewyższania oczekiwań Gości zapewnieniając najwyższą jakość obsługi,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy zespołu, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy),

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji tuż przy Parku Śląskim,

  • Pyszne obiady w stołówce pracowniczej oraz nielimitowaną aromatyczną kawę,

  • Uniform o którego pranie i prasowanie dbamy my,

  • Specjalne ceny dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz przyjaciół w trakcie pobytów w naszych hotelach dookoła świata,

  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju w światowej sieci Radisson Hotel Group gdzie stawiamy na rekrutację, awanse wewnętrzne i rozwijanie naszych Pracowników poprzez doświadczenie, olbrzymi know-how, wymianę wiedzy i szkolenia, również w hotelach naszej sieci w różnych lokalizacjach,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Radisson Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych z ponad 1500 hotelami w 120 krajach na całym świecie. Portfolio RHG obejmuje dziewięć rozpoznawalnych marek: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson i prizeotel. Radisson Hotel Group zatrudnia ponad 100 000 osób na całym świecie.

Hotel Park Inn by Radisson Katowice położony jest tuż obok rozległego i pełnego zieleni Parku Śląskiego, dzięki czemu łączy sielankowe widoki z dogodną lokalizacją. Oferuje 168 w pełni wyposażonych oraz pięknie urządzonych pokoi. Po aktywnym i pełnym wrażeń dniu Goście mogą skorzystać z sauny w centrum fitness lub skusić się na polski posiłek w restauracji bazującej na organicznych, sezonowych produktach. Nasze duże centrum konferencyjne o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, obejmuje siedem wielofunkcyjnych sal z dostępem do naturalnego światła. Największa sala konferencyjna może pomieścić 420 uczestników i doskonale nadaje się na spotkania towarzyskie, wesela i inne uroczystości.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Nasz Zespół

Jesteś maniakiem czystości i wulkanem energii? Lubisz utrzymywać porządek i ład w środowisku pracy dla wszystkich, którzy tam przebywają? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Wiedząc, że liczy się pierwsze wrażenie, nasz zespół Housekeepingu ma obsesję na punkcie prezentacji, umieszczania rzeczy na właściwym miejscu i utrzymywania Hotelu w nieskazitelnej czystości. Aby zapewnić Gościom najwyższe standardy pobytu Housekeeping Supervisor zapewnia idealny porządek na swoim piętrze, dba, by poduszki były miękkie jak puch, lustra lśniły, a zespół błyszczał. Choć zależy nam na porządku, porządek ten powinien spełniać najwyższe standardy. Wrażenia Gości są dla nas najważniejsze!

Radisson Careers

Dołącz do naszej misji, by każda chwila była niezapomniana dla naszych Gości i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Aby dowiedzieć się więcej o Radisson Hotel Group, naszej kulturze organizacyjnej i o tym w co wierzymy, odwiedź naszą stronę: careers.radissonhotels.com