HR Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 20.09.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    HR Manager
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    Zakres obowiązków :

    • współtworzenie i realizacja polityki personalnej
    • odpowiedzialność za budżetowanie kosztów personalnych
    • raportowanie wskaźników i przygotowywanie innych analiz związanych z zasobami ludzkimi
    • nadzór nad:
      • pracą podległego personelu
      • prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
      • dokumentami związanymi z zatrudnianiem pracowników, szkoleniem BHP, badaniami lekarskimi itp.
      • kompletnością teczek osobowych pracowników oraz nad polityką ochrony danych osobowych
      • naliczaniem płac oraz nad obiegiem i przygotowaniem dokumentów finansowych
    • wsparcie zarządu w zakresie zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem
    • kreowanie, usprawnianie, wdrażanie i realizacja polityki rozwoju personelu
    • usprawnianie narzędzi HR (ocen pracowniczych, szkoleń, systemów wynagrodzeń)
    • planowanie i nadzorowanie procesów rekrutacji
    • współpraca z agencjami zatrudnienia
    • prowadzenie procesu adaptacyjnego dla nowo zatrudnionych
    • odpowiedzialność za kluczowe procesy rekrutacyjne
    • opracowywanie projektów wewnętrznych regulaminów
    • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy (Employer Branding)
    • współprojektowanie systemów motywacyjnych i systemów wynagrodzeń
    • reprezentowanie firmy przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS, GUS, PFRON i innymi organami administracji państwowej
    • suport personalny dla wszystkich managerów w rozwiązywaniu bieżących zagadnień w ich działach
    • dbałość o właściwą, transparentną i pozytywną komunikację w firmie

    Profil Kandydata:

    • wykształcenie wyższe preferowane z obszaru zarządzania, socjologii, psychologii
    • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
    • doświadczenia liderskie w projektach mających na celu optymalizacje procesów HR,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
    • doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę
    • inicjatywa, elastyczność i dobra organizacja pracy.
    • umiejętności budowania relacji na każdym poziomie organizacji z podwładnymi i współpracownikami
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie kosmetycznej o długiej tradycji i stabilnej pozycji z rozpoznawalnymi brandami
    • istotny wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie, managerski pakiet benefitów oraz program motywacyjny
    • realne i jasno określone cele
    • dużą samodzielność
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

    Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku aplikowania z maksymalnie do 5 października 2018 r.