Oferta pracy

HR ADMINISTRATION ANALYST (Compensation & Benefits)

Spring Professional Poland

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • szeroko rozumiana analiza wynagrodzeń

  • projektowanie, tworzenie i wdrażanie systemów wynagrodzeń, premii i benefitów

  • kreowanie komunikacji dot. polityki wynagrodzeń

  • rewidowanie wynagrodzeń i ich negocjacja ze Związkami Zawodowymi

  • aktualizacja i przygotowywanie wewnętrznych regulaminów i procedur

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (HRM, Ekonomiczne)

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania wynagrodzeniami i benefitami

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • biegłość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • mile widziana wiedza z zakresu wyceny stanowisk i doświadczenie w pracy z raportami płacowymi

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę lub B2B

  • stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie

  • pracę w ambitnym i nastawionym na współpracę zespole

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Przewiń do profilu firmy