Oferta pracy

HR Administration Assistant / Asystent w dziale kadr

Contract Administration Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracy działu kadr

  • Praca w siedzibie Klienta (Centrum Wrocławia)

  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Kontakt z pracownikami Klienta (również w języku angielskim)

  • Pomoc przy prawidłowym wprowadzaniu danych do systemu kadrowego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych

  • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze kadr

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • Umiejętność wyciągania wniosków

  • Sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę zdalną

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Kompleksową naukę kadr (od podstaw)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)

  • Przyjazną atmosferę w zespole

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Przewiń do profilu firmy