Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR & Administration Coordinator

ASPEN POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi

  • administrowanie świadczeniami pozapłacowymi dla pracowników

  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług płacowych

  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacji projektów w obszarze miękkiego HR

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i ad-hoc

  • doradztwo w zakresie prawa pracy dla menedżerów i pracowników

  • koordynowanie projektów HR dla Polski

  • wypełnianie sprawozdań GUS

  • obsługa administracyjna biura m.in. obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej, dbanie o zaopatrzenie biura

  • współpraca z dostawcami, usługodawcami oraz administracją budynku biura Aspen

  • koordynacja przepływu dokumentacji finansowej z dostawcą usług księgowych oraz centrum finansowym

  • wsparcie administracyjno-dokumentacyjne obszaru compliance

  • archiwizowanie umów

  • przygotowywanie raportów, wykazów na potrzeby Menedżera Finansowego z zakresu HR oraz administracji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze HR

  • znajomość prawa pracy

  • znajomość dokumentacji kadrowej i zasad jej prowadzenia oraz archiwizacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość narzędzi z zakresu miękkiego HR

  • umiejętność określania priorytetów, tworzenie raportów / zestawień

  • dokładność i skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • zaangażowanie, chęć rozwoju i nauki, komunikatywność i otwartość

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 1,5 roku,

  • elastyczny czas pracy,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę pracy w małym i zgranym zespole

  • pakiet benefitów - ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, PPE

  • narzędzia pracy – telefon, komputer

ASPEN POLSKA sp. z o.o.

Aspen Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma farmaceutyczna poszukuje kandydata na stanowisko: HR & Administration Coordinator

Przewiń do profilu firmy