Oferta pracy

HR Administrator ds. kurierow

Pyszne.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako HR Administrator będziesz odpowiedzialny za kompleksowe prowadzenie administracji personalnej dla kurierów. Twoja wiedza i doświadczenie będą wykorzystywane do wprowadzania usprawnień w procesach oraz dostosowywania globalnych polityk do lokalnych regulacji.

  • Zapewnienie sprawnego procesu zatrudniania w ramach umów cywilnoprawnych,

  • Przygotowywanie dokumentacji (zmiany warunków, wypowiedzenia umów, zaświadczenia),

  • Aktualizacja oraz kontrola poprawności danych w dokumentacji,

  • Weryfikacja pozwoleń na pracę,

  • Przygotowywanie danych do naliczeń wynagrodzeń,

  • Zbieranie oraz weryfikacja ewidencji przepracowanych godzin,

  • Kontakt z zewnętrzną firmą kadrowo-płacową celem przekazywania niezbędnych informacji oraz dokumentacji,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Managerów,

  • Udział w różnorodnych projektach HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie w przygotowanie dużych wolumenów umów cywilnoprawnych,

  • Dobrą znajomość znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Doświadczenie pracy z wysokimi standardami w zakresie ochrony danych osobowych,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz G-Suite,

  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku będzie traktowane jako dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i karty sportowej,

  • Dofinansowanie do posiłków zamawianych przez Pyszne.pl w godzinach pracy

  • Możliwości pracy w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia oraz możliwość stałego rozwoju w ramach pełnionej roli

  • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym biurze

  • Elastyczne godziny pracy pozwalające uwzględnić równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Pyszne.pl

W Just Eat Takeaway.com codziennie dostarczamy miliony pysznych dań w 24 krajach. Od śniadania w Bukareszcie do kolacji w Szczecinie, nasi klienci na całym świecie mogą korzystać z Tej samej usługi.

Większość zamówień trafia do celu dzięki naszemu Scooberowi. Tak nazywamy dział Operacji i Logistyki, który tworzą między innymi nasi kurierzy. Dobrze wiemy, że bez nich, nasza usługa nie byłaby możliwa. Celem tej rekrutacji jest wsparcie działań naszej dzielnej floty poprzez zadbanie o ich administracyjne aspekty pracy.

Przewiń do profilu firmy