HR administrator (m/k) (z językiem francuskim i angielskim)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    HRF/WAW/0519

    Obowiązki:

    • przygotowywanie umów dla pracowników oraz innych dokumentów związanych z procesem zatrudnienia,
    • przygotowywanie raportów oraz analiza danych dotyczących administracji pracowników,
    • udzielanie pomocy pracownikom oraz managerom we Francji, w tematyce dotyczącej procesów HR (telefonicznie oraz mailowo),
    • wsparcie globalnych zespołów HR w codziennych projektach i działaniach.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - umożliwiająca swobodną komunikację (poziom minimum C1),
    • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
    • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,
    • wcześniejsze doświadczenie w organizacjach SSC/BPO będzie dużym atutem,
    • mile widziane zainteresowanie branżą HR.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na minimum 6 miesięcy z możliwością podjęcia dłuższej współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • pakiet szkoleń,
    • benefity pozapłacowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis