Oferta pracy

HR Administrator - Półroczny projekt

Pyszne.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz rozliczać i kontrolować ewidencje czasu pracy,

  • Wspierać zespół w realizacji międzynarodowych projektów,

  • Dbać o przygotowywanie dokumentów związanych z pełnym cyklem życia pracownika,

  • Odpowiadać na pytania pracowników w zakresie prawa pracy,

  • Wspierać w aktualizacji oraz kontroli poprawności danych z obszaru administracji personalnej w nowoczesnym systemie kadrowym (Workday),

  • Odpowiadać za przygotowanie i wysyłkę dokumentacji pracowniczej w ramach współpracy z zewnętrzną firmą kadrową,

  • Wspierać obsługę procesów związanych z benefitami pracowniczymi.

Podział czasu pracy
70%

Administracja HR

30%

Projekty i optymalizacje

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),

  • Wykształcenie wyższe, a szczególnie kierunkowe,

  • Znajomośc polskiego prawa pracy,

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Znajomośc pakietu Office (Excel)

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pełen etat na okres pół roku),

  • Dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej dla Ciebie,

  • Takeaway Pay - dofinansowanie, które można wykorzystać na zamawianie jedzenia w Pyszne.pl.

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy,

  • Pełne wsparcie na nowym stanowisku - czyli kompleksowy proces wdrożenia!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Pyszne.pl

Lubisz pracę z ludźmi? Interesują Cię tematy związane z administracyjną obsługą pracowników i już wiesz, że jest to dziedzina, w której chcesz się rozwijać? Na dodatek chciałbyś w firmie, która jest liderem w zamawianiu jedzenia przez Internet? Jeśli tak, to czas na karierę w Pyszne.pl!

Przewiń do profilu firmy