Oferta pracy

HR Administrator

Raisead

Raisead

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Rekrutacja:

• Publikacja ogłoszeń o pracę na dostępnych portalach;

• Współpraca z HRBP w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych;

• Koordynacja procesu zatrudnianie z zaofertowanymi Kandydatami.

Onboarding:

• Zbieranie wymaganych dokumentów i tworzenie akt personalnych;

• Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych;

• Współpraca z zespołem HRBP i menedżerami w celu ciągłego doskonalenia procesu wdrażania nowych pracowników.

Offboarding:

• Procesowanie wypowiedzeń pracowników oraz przygotowanie wypowiedzeń dla pracowników przy współpracy z działem kadr;

• Planowanie rozmów końcowych – Exit Interview;

• Współpraca z innymi działami w celu prawidłowego przebiegu offboardingu.

Administracja personalna:

• Obsługa pracowników w bieżących sprawach: pomoc w codziennym administrowaniu i monitorowaniu świadczeń pracowniczych, pytań, problemów;

• Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie (zarządzanie nieobecnościami, udzielani informacji o dniach urlopowych);

• Dbanie o terminowość dostarczenia dokumentacji HR;

• Doradztwo w zakresie spraw personalnych oraz przepisów prawa pracy.

Raportowanie:

• Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;

• Wdrażanie procesów i procedur HR.

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji personalnej;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Mile widziana znajomość prawa pracy;

  • Umiejętność dobrej współpracy z klientami wewnętrznymi;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów;

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych ludzi;

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wiele okazji do integracji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • 26 dni płatnego urlopu;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport po okresie próbnym;

  • Codziennie pyszną kawę;

  • Pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • Multisport

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy