Logo Pracuj.pl

HR Administrator z językiem niemieckim

Alight Solutions Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Alight Solutions Europe Sp. z o.o.

Chorzowska 146

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta poprzez odpowiadanie na zapytania klientów z obszaru HR
  • działania administracyjne, wprowadzanie danych do systemu SAP, modułu HR
  • współpraca z doświadczonym, międzynarodowym zespołem
  • ewidencja czasu pracy
  • udział w interesującym projekcie związanym z HR

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • doświadczenie w pracy w obszarze HR/obsługi klienta/ administracji będzie dodatkowym atutem
  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole, w stałych, biznesowych godzinach
  • szkolenie wstępne z zakresu obowiązków, obejmujące wykorzystywane aplikacje
  • pracę w systemie SAP moduł HR
  • poznanie zagadnień z zakresu Human Resources

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • MyBenefit platform

As the leading provider of benefits administration and cloud-based HR and financial solutions, we enhance work and life through our service, technology and data. We are Alight. Reimagining how people and organizations thrive.

HR Administrator z językiem niemieckim, Chorzowska 146, Katowice