HR Advisor with German (payroll staff)

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z największych, 30 światowych firm, osiągająca przychody prawie ćwierć biliona dolarów rocznie. Szukamy osoby na stanowisko: HR Advisor with German (payroll staff).

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedzi i rozwiązywanie zapytań związanych z HR (kadry/sprawy pracownicze/urlopy) od kierowników liniowych z Niemiec

  • wspieranie pracowników w bardziej skomplikowanych sprawach kadrowych

  • koordynacja i wsparcie w zmianach managerów na większą skalę (np. przeprowadzka biura)

  • współpraca z kierownikami liniowymi w bardziej złożonych kwestiach - np. coaching w zakresie strategii/zasobów czy efektywności zespołu

  • dostarczanie praktycznej wiedzy związaną z polityką HR oraz zaspokajanie potrzeb pracowników w tym zakresie

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia HR (pozarekrutacyjnego) min 2 lata

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - poziom C1 + angielski (B2)

  • zrozumienie w jaki sposób HR może przyczynić się do rozwoju biznesu

  • umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów, diagnozowaniem potrzeb, proaktywnego wprowadzania zmian i doradztwa

  • umiejętność w zakresie analizy informacji w obszarze HR

  • proaktywne działanie w zakresie wprowadzanych zmian z interesariuszami je zlecającymi

  • pozytywne nastawienie

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania

  • hybrydowy model pracy (2-3 dni biuro) w komfortowo urządzonych wnętrzach z dogodnym dojazdem

  • pakiet benefitów - bardzo obszerny : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, miejsca parkingowe, prezenty świąteczne, etc

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dodatkowe budżety na specjalistyczne szkolenia z zakresu HR

  • bardzo duże możliwości rozwoju w jednej z największych firm świata

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne