Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

HR and Payroll Specialist

HEALTH LABS CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Świętojańska 12a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i związana z procesem zatrudniania, świadczenia pracy oraz zwolnienia pracowników,

  • Prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,

  • Bieżąca kontrola terminów badań lekarskich oraz szkolenia BHP,

  • Obsługa pracowników w kwestii benefitów pozapłacowych,

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie przekazywania danych do naliczania płac oraz weryfikacji naliczonych wynagrodzeń,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

  • Weryfikacja dokumentacji związanej z delegacjami pracowniczymi i rozliczanie delegacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń,

  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,

  • Systematyczność i dokładność w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • zniżki na nasze produkty

  • otwartość na testowanie nowych rozwiązań

  • wszelkie niezbędne narzędzia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy