Oferta pracy

HR and Payroll Specialist

Allegro.pl sp. z o.o.

  • Wierzbięcice 1b, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wierzbięcice 1b

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia

  • Będziesz dbać o terminowość procesów związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców przy współpracy z kancelarią prawną oraz administrować dokumentacją cudzoziemców

  • Będziesz wspierać pracowników oddelegowanych w kwestiach związanych z relokacją

  • Będziesz koordynować sprawy związane z ubezpieczeniem społecznym oraz opodatkowaniem osób oddelegowanych

  • Sporządzisz listy płac i przelewy

  • Zweryfikujesz rozliczanie czasu pracy pracowników oraz harmonogramy pracy

  • Będziesz odpowiadać za sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, US

  • Przygotujesz bieżące raporty kadrowo-płacowe

  • Będziesz monitorować i analizować zmiany w przepisach prawa pracy oraz regulacjach ubezpieczeń społecznych

  • Na co dzień będziesz przekazywać informacje kadrowe zainteresowanym pracownikom oraz ich przełożonym

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o profilu kadrowo-płacowym, dużym atutem będzie doświadczenie w dużych organizacjach międzynarodowych

  • Bardzo dobrze znasz przepisy prawa pracy i zagadnienia z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych

  • Znasz przepisy związane z zatrudnianiem cudzoziemców

  • Dobrze czujesz się w pracy na rozbudowanych systemach ERP kadrowo-płacowych

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office

  • Wiesz jak samodzielnie zorganizować swoją pracę i nie tracisz motywacji przy rutynowych działaniach

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności współpracy w zespole

  • Lubisz poszukiwać optymalizacji i ulepszać procesy

  • Jesteś pozytywnie nastawiony/-a do pracy dużą ilością osób wewnątrz organizacji

  • Posiadasz umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach

  • Potrafisz w sposób jasny przekazać informacje nt złożonych tematów

  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć - na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie a zespół kadr i płac liczy sobie już 16 osób!

  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Sztab dowodzenia w bazie NASA to nic w porównaniu z naszym obszarem biznesowym! Odpowiadamy za produkty Allegro, takie jak Allegro Lokalnie, Allegro Biznes, Smart!, pracujemy nad internacjonalizacją platformy sprzedażowej, zarządzamy procesami, dzięki którym nasi klienci mogą kupować sprawnie, wygodnie i przyjemnie, a sprzedawcy skutecznie zwiększają swoją jakość obsługi i wolumen sprzedaży. Jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach, mamy nosa do biznesu, charakteryzujemy się konsultingowym zacięciem i odwagą we wprowadzaniu odważnych i innowacyjnych rozwiązań, a do narzędzi naszej pracy zaliczają się głównie arkusze kalkulacyjne i prezentacje. W naszej strukturze znajdują się również zespoły prawne, finansowe, HR, administracja oraz PR, które czuwają nad całością i są wsparciem dla działań biznesowych.