Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR and Recruitment Manager

Pragmatic CodersO firmie

Pragmatic Coders

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, wdrażanie i poprawne egzekwowanie procesów z zakresu rekrutacji i HR,

  • Znajdywanie efektywnych sposobów na realizację celów rekrutacyjnych oraz wyznaczanie i realizacja krótko i długoterminowych celów HR,

  • Zarządzanie zespołem rekrutacji i HR,

  • Ścisła współpraca z Zarządem: raportowanie rezultatów i podjętych działań usprawniających procesy opartych na analizie danych, proponowanie i wdrażanie nowych inicjatyw i wytyczanie kierunków dalszych działań Twojego zespołu,

  • Wsparcie zespołu liderów technicznych w zakresie rozwoju kompetencji liderskich poprzez konsultacje, coaching, mentoring,

  • Dbanie o rozwój oraz propagowanie kultury organizacyjnej i utrzymanie satysfakcji pracowników na wysokim poziomie wraz ze wzrostem organizacji,

  • Wsparcie wszystkich współpracowników w zakresie komunikacji i rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz udzielanie informacji zwrotnych,

  • Zarządzanie budżetem HR i rekrutacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i implementacji procesów rekrutacji i HR,

  • Doświadczenie w tworzeniu i skutecznej realizacji strategii działań HR,

  • Umiejętność zarządzania procesami,

  • Nastawienie na szybkie osiąganie celów i zwiększanie efektywności,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie budowania kultury organizacyjnej opartej na wartościach,

  • Pasja do technologii i umiejętność efektywnego korzystania z różnorodnych narzędzi i technik wspierających działania rekrutacyjne i HR,

  • Doskonała znajomość języka polskiego zarówno w mowie i piśmie, “lekkiego pióra”,

  • Angielski na poziomie B2+.

Mile widziane

  • Znajomość Lean, Kanban, Agile

  • Doświadczenie w pracy w środowisku startupowym i/lub w Software House,

  • Znajomość polskiego prawa pracy oraz zagadnień RODO,

  • Podejście “inżynieryjne” do procesów HR - doświadczenie w projektowaniu, eksperymentowaniu, stawianiu hipotez, wyciąganiu wniosków z danych, etc.

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń,budżet szkoleniowy),

  • Autonomię i decyzyjność, realny wpływ na kształt organizacji,

  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!

  • Elastyczne godziny pracy, autonomię, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jeśli chcesz pracować w rozwijającej się organizacji z branży IT, tworzącej nowoczesne rozwiązania technologiczne dla klientów z całego świata, to dobrze trafiłaś/trafiłeś!

Wiemy, że rezultaty naszych działań zależą przede wszystkim od ludzi, których zatrudniamy oraz od rozwoju tych, z którymi już współpracujemy. Dlatego HR jest jednym z najważniejszych obszarów w Pragmatic Coders. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako HR and Recruitment Manager i pomoże nam tworzyć wyjątkowe miejsce pracy. Jeżeli szukasz miejsca z niekorporacyjną atmosferą pracy i ludźmi, którzy naprawdę znają się na tym co robią - dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak.

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!