Oferta pracy

HR Assistant / Asystent HR

Insert S.A.O firmie

  • Jerzmanowska 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Insert S.A.

Jerzmanowska 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych wewnątrz InsERT (w tym stanowiska IT);

  • rozwój obszaru employer brandingu – mamy pełno pomysłów i jest miejsce również na Twoje;

  • różnego typu projekty z obszaru tzw. „miękkiego” HR (szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji);

  • koordynacja procesów onboardingowych;

  • dbałość o candidate i employee experience.

Nasze wymagania

  • około roczne doświadczenie komercyjne w obszarze tzw. miękkiego HR (mile widziane z zakresu rekrutacji) i chęć rozwoju w tym temacie;

  • ukończone studia wyższe w kierunku: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi etc. (mile widziani również studenci ostatnich lat),

  • zainteresowanie tematyką HR i chęć rozwoju w tym obszarze,

  • rozeznanie w tematyce mediów społecznościowych,

  • znajomość trendów w obszarze EB i rekrutacji,

  • samodzielność, wielozadaniowość i wysoka etyka pracy,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT,

  • znajomość metod direct search i/lub systemów ATS.

To oferujemy

  • wyjątkowa, otwarta atmosferę pracy w małym, pomocnym zespole;

  • ciągły rozwój, z możliwością udziału w szkoleniach i konferencjach;

  • luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code;

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej (po unormowaniu sytuacji);

  • komfortowe warunki pracy w pokojach projektowych;

  • elastyczna formę zatrudnienia, dopasowana do Twoich preferencji;

  • imprezy i integracje firmowe;

  • inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników;

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • sprecyzowane zadania i cele oraz dostęp do najlepszych na rynku narzędzi;

  • karta sportowa;

  • darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów;

  • kawa i herbata bez limitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie on-line

3

Decyzja

Insert S.A.

Od ponad 25 lat w Insercie ułatwiamy tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzenie ich biznesu. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów. Liczba sprzedanych przez nas licencji przekroczyła już 750 tys., co czyni z nas największego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

A wszystko to robimy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, dbając jednocześnie o ciągły rozwój naszych pracowników.

Podoba Ci się taka wizja pracy? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przewiń do profilu firmy

Brzmi interesująco? Porozmawiajmy!