Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Assistant

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vivid Games S. A. to działające od 2006 roku jedno z najnowocześniejszych, niezależnych studiów developerskich w Europie. Vivid Games S. A. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne, takich jak wielokrotnie nagradzany Real Boxing™.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby, która chce wykorzystać swój zapał i wiedzę w pracy w dynamicznej i prężnie rozwijającej się organizacji. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiągnięcie celu a przy tym potrafisz efektywnie pracować w zespole - czekamy na Twoją aplikację!
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Zadania:
    • Administracja personalna, w tym przygotowywanie dokumentacji kadrowej i prowadzenie akt osobowych,
    • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej umów cywilno- prawnych,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
    • Wsparcie i obsługa pracowników w zakresie spraw personalnych,
    • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo – płacowych,
    • Organizacyjne wsparcie procesów rekrutacji i selekcji,
    • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby przełożonych,
    • Wsparcie działu HR w realizacji bieżących zadań i projektów.
    Oczekujemy:
    • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe),
    • Minimum rocznego doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,
    • Praktycznej znajomości prawa pracy i procesów kadrowych,
    • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1),
    • Sumienności, dokładności i precyzji w działaniu,
    • Zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy pod presją czasu.
    Oferujemy:
    • Szanse rozwoju zawodowego w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Przyjazną i kreatywną atmosferę,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Przejrzysty system awansów,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie aktywności sportowej,
    • Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
    • Codzienne śniadania, świeże owoce i napoje,
    • Pomoc przy relokacji.

    Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie Vivid Games S. A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami