Oferta pracy

HR Assistant

SUPERHOT SP Z O O

Aleja Tadeusza Kościuszki 17

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o całą załogę SUPERHOT wraz z resztą zespołu HR,

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu benefitów,

  • obsługa i nadzór platformy z systemem kafeteryjnym,

  • współpraca z działem finansowym w celu właściwego rozliczania świadczeń,

  • kontakt i kształtowanie dobrych relacji z dostawcami świadczeń,

  • pomoc w procesach rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • empatia i świetny skill komunikacyjny,

  • samodzielność oraz gotowość do wyjścia z inicjatywą,

  • zdolność efektywnej pracy indywidualnej, a jednocześnie mindset team playera,

  • znajomość podstawowych narzędzi pakietu Office,

  • język angielski na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • pomoc, wsparcie oraz fantastyczna atmosfera w biurze,

  • prywatna opiekę medyczną (Medicover/Comepnsa),

  • pakiet sportowy (Fit Sport/Fit Profit/Multisport),

  • możliwość bezpłatnych konsultacji z psychologiem lub terapeutą,

  • lunche i przekąski w biurze,

  • system kafeteryjny,

  • budżet szkoleniowy do wykorzystania na rozwój wiedzy i kompetencji,

  • elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

SUPERHOT to studio gier stworzone w 2014 roku przez grupę skazanych na porażkę i doświadczonych przez życie i gry ludzi.

Jesteśmy radosną grupą ambitnych osobowości, których hobby to np. MMA, przytulanie ludzi, gry karciane, muzyka, wszelkiego rodzaju sztuka, rękodzieło, fotografia i startupy.

Przewiń do profilu firmy