HR Assistant (praca na 6 miesięcy)

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 25.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie działań rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów telefonicznych, umawianie spotkań)
    • Realizacja strategii Employer Brandingowej firmy
    • Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych
    • Prowadzenie rejestru szkoleń
    • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji
    • Wsparcie w bieżących działaniach HR oraz organizacyjno-administracyjnych

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale HR
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (LinkedIn, Facebook itp.)
    • Znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w pracy w Outlook i Power Point
    • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
    • Możliwość przedłużenia umowy
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne benefity
    • Elastyczny czas pracy
    • Sympatyczną atmosferę

    Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.