Oferta pracy

Arvato Polska

HR Assistant

Arvato PolskaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Koordynatora Rozwoju Kadr w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników,

  • realizacja i udział w projektach wspierających efektywność organizacji,

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań,

  • zgłaszanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych,

  • współpraca z innymi działami,

  • udział w wydarzeniach promujących markę organizacji.

Nasze wymagania

  • HR to Twoja pasja i kierunek, w którym chcesz się rozwijać,

  • chcesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu kultury organizacji opierającej się na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

  • znasz j. angielski – min. B2.

To oferujemy

Będziesz pracować w inspirującym i wspierającym zespole. Z każdym kolejnym procesem rekrutacyjnym zbierzesz cenne doświadczenie w dużej organizacji. Stawiamy na rozwój naszych zespołów, więc będziesz mieć prawdziwy wpływ na wygląd projektów rozwojowych i warsztatowych. Zaproponujemy Ci też atrakcyjne wynagrodzenie i benefity. Każdy z nas otrzymuje prezenty urodzinowe, a liczne konkursy dodatkowo uatrakcyjniają naszą codzienność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin