Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

hr associate (International Assignments)

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 20.04.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

    Nr ref.: 15288
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • rozsyłanie komunikacji pocztą elektroniczną
    • archiwizowanie dokumentów papierowych i elektronicznych
    • rozdzielanie poczty tradycyjnej i elektronicznej
    • sprawdzenie faktur
    • wysyłanie dokumentów do pracowników
    • kontakt z podwykonawcami
    • przygotowywanie i sprawdzanie dokumentów w języku angielskim
    • zbieranie, sprawdzanie i wprowadzanie danych

    Oczekiwania:

    • student ostatnich lat lub osoba po studiach
    • płynna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • biegła obsługa MS Excel (warunek konieczny)
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność
    • dobra organizacja czasu pracy
    • doświadczenie w pracy z klientem (mile widziane)
    • doświadczenie w pracy biurowej

    Oferta:

    • umowa o pracę tymczasową z możliwość przedłużenia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)