Oferta pracy

HR Associate

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Interesujesz się tematyką HR? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku? Dołącz do nas już dzisiaj i nadaj swojej ścieżce zawodowej właściwy kierunek!

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie strony do przyznawania bonusów, raportowanie z SAP

  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych (prezentacje PPT, easy cards etc) dla menadżerów

  • Testowanie nowych rozwiązań w narzędziach używanych w cyklu

  • Obsługa narzędzia do automatycznego generowania i rozsyłania listów do pracowników

  • Kontrola skrzynek i odpowiedzi na pytania

  • Przygotowanie kalkulacji oraz potrzebnych dokumentów dla Senior VPs, którzy podchodzą pod program obowiązkowego posiadania pakietu akcji firmy

  • Przygotowanie i wysyłanie dokumentów do pracowników ze Szwajcarii, związanych z systemem opodatkowania ich akcji w momencie przekazania własności

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Doświadczenie w pracy z systemami/ analizą danych

  • Dostępności na pełny etat

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, posiłków)

  • Pracę hybrydową

  • Pracę od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy