Oferta pracy

HR Associate - rekrutacja online

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dobrze znasz angielski, nie boisz się wyzwań i lubisz mieć kontakt z ludźmi? Jesteś skrupulatny i lubisz pracę z danymi? Mamy dla Ciebie propozycję pracy skrojoną na miarę!

HR Associate - rekrutacja onlineNumer ref.: /685/07/2019/AB/54712
zadania
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach administracyjnych
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • wsparcie pracowników firmy w obszarze systemów i narzędzi , na których pracują
  • nadawanie dostępów do systemów dla pracowników firmy
  • udział w projektach z obszaru HR mających na celu rozwój organizacji
  • przygotowywanie prostych raportów i zestawień danych szkoleniowych
  • rozwiązywanie problemów pracowników w obszarze HR na podstawie ich zapytań
oczekujemy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny - Twoja codzienna praca będzie się odbywać w języku angielskim)
  • szybkiego przyswajania i przetwarzania informacji
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • otwartości na nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
oferujemy
  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Human Resources
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy