Oferta pracy

HR Biznes Partner

BRAND DISTRIBUTION SP. Z O.O.

Bitwy Białostockiej 5

Białostoczek

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz wsparcie kadry managerskiej oraz pracowników w obszarze HR

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Opracowywanie, wdrażanie oraz nadzór nad realizacją procesu onboardingu w organizacji

  • Realizacja działań rozwojowych oraz polityki szkoleniowej (opisy stanowisk, plany szkoleń)

  • Tworzenie, koordynacja i wdrażanie ogólnofirmowych procesów i projektów HR (m.in. działania employer brandingowe, ścieżki karier, systemy bonusowe, oceny pracowników, badania satysfakcji)

  • Budowanie narzędzi usprawniających przebieg procesów

  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR w odpowiedzi na potrzeby biznesu

  • Aktywne wspieranie i inicjowanie komunikacji wewnętrznej w firmie

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku HRBP lub stanowisku pokrewnym

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: socjologia, psychologia, prawo)

  • Szeroka wiedza z zakresu HR oraz praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji, selekcji i doboru pracowników

  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność pracy z dużą ilością projektów i zadań

  • Kreatywność oraz doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Wiedza i umiejętności w zakresie planowania i monitorowania budżetu wynagrodzeń

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę współpracy

  • Realizację własnych pomysłów oraz udział w interesujących projektach

  • Rozwój kompetencji (możliwość dofinansowania szkoleń i studiów podyplomowych, wymiana wiedzy)

  • Nowoczesne rozwiązania do pracy grupowej oraz zdalnej

  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny)

  • Dostęp do dobrze zaopatrzonej biblioteki firmowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Brand Distribution Group działa na globalnym rynku produktów i usług FMCG od blisko 30 lat. Zapewniamy szeroki zakres usług dystrybucyjnych i logistycznych. Dystrybuowane przez nas marki można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie. Oferujemy także wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska marki własne. Nasze biura działają w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

Tworzymy nowoczesną organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Naszym zespołom zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne i narzędzia do efektywnej pracy. Dynamicznie rozwijamy działalność e-commerce. Dostarczamy naszym klientom i partnerom efektywne rozwiązania biznesowe w oparciu o najnowsze technologie.

Przewiń do profilu firmy