Logo Pracuj.pl

HR Biznes Partner/ HR Biznes Partnerka

Grupa PracujO firmie

9 500–12 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Grupa Pracuj

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bliska współpraca z Działem Direct, IS, eCommerce, Marketing B2B, CC
  • łączenie świata biznesu z tematami HR
  • doradzanie biznesowi, czyli bycie Konsultantem_ką w sprawach HR (zarówno w zakresie realizacji potrzeb: rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozwojowych oraz oceny pracowniczej ale również w zakresie wsparcia w stosowaniu narzędzi HR, rekomendowania rozwiązań usprawniających działanie i efektywność organizacyjną, doradztwa z zakresu prawa pracy, procedur i zasad obowiązujących w firmie)
  • współpraca z zespołami eksperckimi HR w zakresie wdrażania globalnej strategii HR w danych działach
  • udział w projektach HR, jak np. Badanie Środowiska Pracy(opracowywanie wyników, analizowanie wniosków wspólnie z biznesem. Weryfikacja postępów oraz rekomendacje, które są wdrażane po Badaniu)
  • wspólne z Menedżerami tworzenie, planowanie budżetów oraz nowych wakatów – planowanie awansów, podwyżek oraz wszelkiego rodzaju zmian kadrowych
  • współtworzenie systemów motywacyjnych
  • prowadzenie Exit Interview z pracownikami_czkami, którzy_re postanawiają rozwijać się poza organizacją
  • współpraca w ramach zespołu HRBP w strukturach HR

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w roli HRBP (najlepiej w obszarach sprzedaż/obsługa klienta/marketing)
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia, Ekonomia
  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i procesach związanych z rozwojem pracowników_czek
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość programu MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację min. B2
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowywania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych,
  • umiejętności analityczne – trafna analiza problemów, formułując wnioski i rozwiązania, łączenie różnych punktów widzenia
  • pro aktywność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji na różnych poziomach organizacji
  • asertywność, umiejętność przekonywania do rozwiązań i pomysłów i umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, konsekwencja w realizacji działań
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • doświadczenie trenerskie/coachingowe będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego
  • treningi umiejętności miękkich

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie z Menadżerem zespołu HRBP

2

Testy rekrutacyjne

3

Spotkanie z Dyrektorką HR

4

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

HR Biznes Partner/ HR Biznes Partnerka, Prosta 68, Wola, Warszawa