HR Biznes Partner/ HR Biznes Partnerka

Grupa Pracuj

9 50012 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 14 lip 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bliska współpraca z Działem Direct, IS, eCommerce, Marketing B2B, CC

  • łączenie świata biznesu z tematami HR

  • doradzanie biznesowi, czyli bycie Konsultantem_ką w sprawach HR (zarówno w zakresie realizacji potrzeb: rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozwojowych oraz oceny pracowniczej ale również w zakresie wsparcia w stosowaniu narzędzi HR, rekomendowania rozwiązań usprawniających działanie i efektywność organizacyjną, doradztwa z zakresu prawa pracy, procedur i zasad obowiązujących w firmie)

  • współpraca z zespołami eksperckimi HR w zakresie wdrażania globalnej strategii HR w danych działach

  • udział w projektach HR, jak np. Badanie Środowiska Pracy(opracowywanie wyników, analizowanie wniosków wspólnie z biznesem. Weryfikacja postępów oraz rekomendacje, które są wdrażane po Badaniu)

  • wspólne z Menedżerami tworzenie, planowanie budżetów oraz nowych wakatów – planowanie awansów, podwyżek oraz wszelkiego rodzaju zmian kadrowych

  • współtworzenie systemów motywacyjnych

  • prowadzenie Exit Interview z pracownikami_czkami, którzy_re postanawiają rozwijać się poza organizacją

  • współpraca w ramach zespołu HRBP w strukturach HR

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w roli HRBP (najlepiej w obszarach sprzedaż/obsługa klienta/marketing)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia, Ekonomia

  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i procesach związanych z rozwojem pracowników_czek

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • znajomość programu MS Excel w stopniu średniozaawansowanym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację min. B2

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowywania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych,

  • umiejętności analityczne – trafna analiza problemów, formułując wnioski i rozwiązania, łączenie różnych punktów widzenia

  • pro aktywność i inicjatywa w działaniu

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji na różnych poziomach organizacji

  • asertywność, umiejętność przekonywania do rozwiązań i pomysłów i umiejętności negocjacyjne

  • samodzielność, konsekwencja w realizacji działań

  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami

  • doświadczenie trenerskie/coachingowe będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • treningi umiejętności miękkich

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem zespołu HRBP

2

Testy rekrutacyjne

3

Spotkanie z Dyrektorką HR

4

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Tak się u nas pracuje