Oferta pracy

HR Biznes Partner/ka

ERBUD S.A.

ERBUD S.A.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z kadrą menedżerską w dedykowanych obszarach biznesowych (wsparcie menedżerów w zarządzaniu zespołami, budowaniu zaangażowania pracowników, definiowaniu potrzeb rekrutacyjnych i rozwojowych liderów i ich zespołów);

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk w sektorze budowlanym (stanowiska techniczne, specjalistyczne, kadra zarządzająca);

  • Aktywne poszukiwania kandydatów na rynku;

  • Prowadzenie działań z obszaru employer brandingu;

  • Koordynacja procesu onboardingu;

  • Koordynacja programów stażowych oraz programów praktyk;

  • Współtworzenie i realizacja programów rozwojowych dla menedżerów, talentów i sukcesorów;

  • Analiza potrzeb szkoleniowych, organizacja i koordynacja szkoleń;

  • Koordynowanie procesu rozmów rocznych;

  • Współtworzenie i wdrażanie innych procesów HRowych.

Nasze wymagania

  • TO STANOWISKO BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNE, JEŚLI:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne);

  • Posiadasz min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze miękkiego HRu – znasz się na tym, uwielbiasz działać w tym obszarze a przy tym jesteś skuteczny/skuteczna;

  • Masz doświadczenie i umiejętności w realizacji & koordynacji procesów takich jak: rekrutacja, onboarding, employer branding, rozwój kompetencji pracowników;

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności związane z komunikacją (potrafisz klarownie przedstawiać myśli, sprawnie argumentować i znajdować przestrzeń do konstruktywnych rozwiązań);

  • Doskonale komunikujesz się z otoczeniem, jesteś otwarty/a na ludzi;

  • Kreatywność, optymizm, proaktywność są wpisane w Twoje DNA;

  • Lubisz pracować pod presją czasu i realizować kilka projektów równocześnie;

  • Jesteś gotowy/a do częstych wyjazdów służbowych (głównie południowa i centralna część Polski).

Mile widziane

  • Doskonale byłoby, gdybyś dodatkowo znał/a specyfikę branży budowlanej.

To oferujemy

  • Samochód służbowy również do prywatnego użytku.

  • Pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i nauki języków obcych).

  • Pracę w firmie będącej w pierwszej piątce największych firm budowlanych w Polsce – posiadamy wieloletnie doświadczenie w swoim sektorze, realizujemy prestiżowe i zaawansowane technicznie projekty.

  • Ciekawe zadania realizowane w przyjaznym środowisku z przestrzenią do realizacji własnych pomysłów.

  • Przyjazną lokalizację biura w ramach kompleksu Royal Wilanów (w pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, fitness club, centrum medyczne, ogólnodostępne boiska sportowe, zielone skwerki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Przewiń do profilu firmy