Oferta pracy

HR Biznes Partner

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby, posiadającej doświadczenie w rozwoju zasobów ludzkich w firmie produkcyjnej, która jest gotowa na wyzwania jakie stawia Dział HR.

Dołącz do firmy, która nieustannie się rozwija, tworząc nowe miejsca pracy! Jest liderem w swojej branży oraz cechują ją wynalazczość i innowacyjność.

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wspieranie kadry zarządzającej w budowaniu zespołów i zarządzaniu

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • tworzenie, wdrażanie i monitoring procesów oraz narzędzi w zakresie HR

  • prowadzenie i rozwijanie programów benefitowych dla pracowników

  • rozwój procesu onboardingu nowych pracowników

  • monitoring KPI HR-owego

  • tworzenie i wdrażanie projektów szkoleniowo-rozwojowych

  • planowanie rozwoju pracowników i prowadzenie programu High Potential Employees

  • realizacja planów sukcesji pracowników

  • współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji procesów oceny pracowniczej

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy HR BP lub HR Generalist w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Możliwość kreatywnej pracy, wprowadzenia w życie własnych rozwiązań i kształtowanie wspólnego środowiska pracy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz zapewniającej rozwój pracownikom.

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie lekowe, bony świąteczne, paczki, upominki itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy