Oferta pracy

HR Biznes Partner (People&Organization Partner)

3Shape Poland Sp. z o.o.

Południowa 27c

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie adekwatnych i praktycznych rozwiązań dotyczących zarządzania ludźmi, relacji pracowniczych, prawa pracy,

  • Realizacja strategii personalnej, wsparcie biznesu i dyrektora działu HR,

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji,

  • Budowanie, zarządzanie i implementowanie procesów, rozwiązań HR w organizacji,

  • Budowanie i wdrażanie działań rozwojowych mających na celu rozwój pracowników i firmy,

  • Koordynacja procesu wynagradzania zgodnie z polityką płacową firmy,

  • Koordynacja projektów HR, udział w projektach między działowych oraz ich komunikacja,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR,

  • Przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w roli HRBP (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)

  • Wykształcenie wyższe,

  • Posiadasz wiedzę z zakresu prawa pracy i jego praktycznego zastosowania,

  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim,

  • Rozumiesz biznes i rolę HR Biznes Partnera oraz posiadasz doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu projektów HR,

  • Masz odwagę w działaniu, a rozwój Ludzi i organizacji jest Twoją pasją,

  • Lubisz samodzielność w działaniu,

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i pracy projektowej,

  • Widzisz zagrożenia i potrafisz zarekomendować rozwiązania, które zabezpieczą priorytety organizacji,

  • Wychodzisz z inicjatywą i masz chęć do ciągłego usprawniania pracy,

  • Masz praktyczne doświadczenie we współpracy z managerami przy wdrażaniu zmian organizacyjnych,

To oferujemy

  • Elastyczny tryb pracy

  • Umowa na czas nieokreślony po 10-ciu miesiącach

  • 40 minutowa płatna przerwa wliczona w czas pracy,

  • Zbilansowane obiady dla pracowników za 2 złote,

  • Dynamiczny zespół z nieformalną, przyjazną atmosferą,

  • Współpracę opartą o partnerstwo i zaufanie,

  • Ciągły rozwój, a ponadto samodzielność w działaniu,

  • Okazję do budowania procesów i rozwiązań HR uszytych na miarę potrzeb biznesu i czasów.

  • Możliwość praktycznego wykorzystania języka angielskiego

  • Bogaty pakiet pracowniczy (między innymi prywatna opieka medyczna z podstawową opieką stomatologiczną, dofinansowana karta MultiSport, system kafeteryjny)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Zapraszamy do współpracy doświadczonego HR Biznes Partnera/ People&Organization Partnera, który chce wraz z Naszym fantastycznym Zespołem 3Shape budować miejsce pracy, z którego będziemy dumni, i w którym będziemy mogli realizować cele biznesowe i osobiste z troską o Pracownika, Klienta i biznes.

Brzmi ciekawie? Dołącz do HR-owego świata 3Shape!

3Shape Poland należy do duńskiej grupy 3Shape, będącej liderem dentystycznego rynku CAD/CAM. Firma od ponad 10 lat działa globalnie. Specjalizujemy się w produkcji oraz wdrażaniu rozwiązań 3D w postaci skanerów oraz oprogramowania dla techników dentystycznych i lekarzy dentystów. Tylko dzięki talentom, oraz ambicjom Naszych pracowników udaje Nam się zmieniać świat stomatologii każdego dnia! A to nie koniec! Mamy ambicje, by osiągnąć jeszcze więcej, ponieważ innowacja to nasze DNA.

Przewiń do profilu firmy