Oferta pracy

HR Biznes Partner (Region Śląski)

OBI Centrala Systemowa

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Regionalnym, Dyrektorami Marketów i Kierownikami działów oraz koordynacja i wsparcie w realizacji procesów HR w dedykowanym regionie;

  • Wsparcie menagerów w realizacji celów biznesowych poprzez proponowanie rozwiązań HR-owych: wspierających motywację, budujących zaangażowanie oraz promujących oczekiwane postawy i zachowania wśród pracowników;

  • Regularna analiza danych i wskaźników HR wspólnie z Dyrektorem Marketu (rotacja, retencja, realizacja onboardingu, realizacja szkoleń obowiązkowych) oraz, jeśli potrzeba, budowanie planów działania w celu ich poprawy;

  • Koordynacja działań rozwojowych w dedykowanym regionie: Akademia Menadżera, działań wspierających rozwój umiejętności menadżerskich, budowania planów sukcesji;

  • Zapewnienie sprawnego przebiegu procesów zarządzania efektywnością w szczególności: procesów oceny rocznej oraz wsparcie menedżerów w tym zakresie;

  • Wsparcie menedżerów w procesach rekrutacji oraz zapewnieniu efektywnego procesu nowego pracownika;

  • Bieżący udział w spotkaniach regionu;

  • Współpraca z działem HR, pracownikami ds. administracji personalnej, działem kadr i płac w celu zapewnienia najlepszego serwisu HR w regionie;

  • Wsparcie we wdrażaniu projektów i inicjatyw HR w organizacji, zwłaszcza w regionie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata na pozycji HR BP  we wsparciu działu sprzedaży/operacji;

  • Umiejętność budowania relacji z partnerami, wspierania ich i edukacji w obszarze HR;

  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z kadrą menedżerską;

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów HR;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych po regionie;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie;

  • Zniżki na zakupy w sklepach naszej sieci;

  • Zajęcia językowe;

  • Szkolenia;

  • Przyjazną atmosferę pracy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 50-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów). Obecnie w Polsce OBI dysponuje 59 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia ponad 6 tysięcy osób. OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Przewiń do profilu firmy